». Крім того комуна замінила дітям батьків. Д. Гуменна спостерігає й падіння загальної культури поведінки, нехтування українськими традиціями, почуттям людської гідності: ігноруються весільні та поховальні традиції, діти ростуть неввічливі, грубі до батьків і довколишніх. Причину успіху та позитивної динаміки розвитку подібних колективних господарств письменниця вбачала в різноманітності галузей господарства включно до фабрично-заводського та плановості розвитку («точно вирахували, скільки нам потрібно хліба на рік, і лишок віддали державі. Як доказ письменниця наводить цитати з грецьких писемних джерел про слов’янські племена, які були схожими за описом на скіфів. Як уважає дослідниця, скіфські традиції відбились і на козаччині. Махновщина, на думку Докії Гуменної, – «гротескове відродження» скіфської військової традиції. Історія України ХХ століття, що чекає на Україну в 2023 році передбачення особливо першої його половини, наповнепрогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсів трагічними та доленосними подіями, що кажуть екстрасенси про війну 2023 року отримали своє художнє відображення в творах Докії Гуменної. Скіфський спадок не оминув і ХХ століття. Проблеми терору проти українського народу Докія Гуменна окреслила в творах «Діти Чумацького шляху» та «Скарга майбутньому».
«Діти Чумацького шляху» (1948-1956 рр.) – найвагоміший чотиритомний роман Докії Гуменної. Гуменної підтверджується іншими свідоцтвами та свідками описаних подій і сучасними актуалізованими джерельними комплексами та науковими дослідженнями. При співставленні художнього образу давньої історії України в творах Гуменної з науковими досягненнями визначено низький рівень їх фаховості навіть для свого часу. Усвідомлення та прийняття українцями свого вікового спадку має сформувати відчуття законного права на самовизначення та суверенітет. Вона вважала, що зафіксований матеріал має стати цінністю для майбутніх поколінь. Цюпи висвітлено слабко. З цього погляду в повісті «До- бротворець» спостерігаємо обмеження і спрощення конфліктних ситуацій, схематичність: їх відтворено у площині тимчасових негараздів (вчителі утри- мують власне господарство), пережитків (боротьба з сектантством), консер- ватизму (суперечка із старим професором), обскурантизму, непорозумінь, але завжди знаходиться підтримка в образі людей, що уособлюють магістральну лінію життя, не в останню чергу це представники влади. Цюпи «Добротворець» (1971), книга Б. » Вышли, и он его повел. Поскольку же этот обычай распространен также и у финнов и среди некоторых урало-алтайских племен, возникает законный вопрос: является ли он местным, славянским, или же заимствован славянами у соседних с ними народов? Интересно, что этот же механизм связи Вселенной и человека описывают , не читавшие предсказаний болгарской слепой свіжі екстрасенси про Україну 2023видицы.
Как уже было сказано, я полагаю, что Святовит является древней заменой Сварога, к тому же древние источники не подтверждают легенды Гельмольда. Негативними наслідками для українського народу стала руйнація давніх сімейних цінностей. Особливістю публікацій творів з давньої історії є велика кількість ілюстративного матеріалу, який має унаочнити та підкріпити доказову базу реконструкцій авторкою різних сторін життя давніх культур. У них сила силенна енергії, що в умовах манісінької територіально комуни, що чекає на Україну в 2023 році передбачення при наявності лиш зачатків культурних, не має як реалізуватися. Багата комуна, наприклад «Авангард», має в своєму розпорядженні млин, олійницю, столярно-механічну майстерню, реманентний склад, лазню, їдальню, клуб, ясла, що чекає на Україну в 2023 році передбачення школу, бібліотеку. Докія Гуменна відвідала кілька комун – «Авангард», «Іскру», «Незаможник», німецьку колонію Вища Хортиця. Найбільше розчарування викликала комуна «Незаможник», що колись була настільки зразковою (1924 р.), що про неї в підручниках писали. Отже, Докія Гуменна сформувала власну схему відриву України від Радянського Союзу, прослідкувавши традицію державності від скіфської кочової імперії, ядром якої була Україна, через Козаччину, до індустріально-аграрної Української Радянської Соціалістичної Республіки. Грім і блискавки – це символи праці мольфара, одна із втаємничених назв якої – „небесний вогонь”. «Листи із Степової України» («Плуг», 1928-1929 рр.) – перша робота Докії Гуменної, написана у формі репортажів – це знайомство з організацією сільськогосподарських комун Степової України на замовлення спілки селянських письменників «Плуг».
Будівництво такого міста на півдні України Д. Комуна для письменниці – якісно нове та цікаве явище, відмінне від села та міста. Д. Гуменна робить для себе відкриття, що чекає на Україну в 2023 році передбачення скіфське Кам’янське городище розташоване на близькій відстані від Запорізької Січі. Цілісність і достовірність образу М.Костомарова залежить від співвід- ношення приватної і громадської сфер у його життєписі. Розвиток думки ліричного героя меншою мірою пов’язаний з його вчинками. Давні пам`ятки згадують про бога Див, але не подають його значення. Вірити віщунам може бути цікаво, але в умовах війни – небезпечно. Ймовірний досить потужний економічний прорив, який може бути пов’язаний зі змінами в політичному житті. Одна з цих частин через деякий час остаточно відійде до Росії. Ідея його написання з’явилась у час душевних мук письменниці – померла її мати. Дідько його знає, скільки в нього (селянина) хліба, як ти врахуєш. Принаймні ці риси не є типовими (масовими), як часто здається. Таким чином, культивований Докією Гуменною та іншими «плужанами» «селянизм» на її очах втрачав вироблені століттями риси – хазяйновитість, ініціативність, працелюбність. Зокрема, у комуні «Іскра» мінімальна заробітна плата виплачується раз на рік, її не вистачає на найнеобхідніше; господарство – рільниче, млин та олійниця – за три версти; електрика, школа, ясла – відсутні.