Пассек; огляду сучасних їй теорій походження трипільської культури; безпосереднього знайомства з матеріальною культурою Трипілля. Докія Гуменна, дотримуючись своєї методи, не забуває згадати про хліборобські племена Малої Азії, Східного Середземномор’я, Сирії та Палестини, що існували паралельно із Трипіллям і своєю матеріальною культурою не поступалися їм. Д. Гуменна не змінила своєї точки зору. Микола опрацьовує літературу та намагається формулювати висновки прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік своєї дипломної роботи, присвяченої скіфам. Гуменної, елементи матріархальності. Тому скіфам присвячено кілька творів – «Благослови, Мати! Крім того вона, вказуючи на неможливість ототожнення кельтів зі скіфами, у роботі «Благослови, Мати! До того ж дослідник описує кельтів як досить схожих із скіфами – високих, світлошкірих, з міцним тілом і русявим довгим волоссям. До такого висновку вона дійшла після ознайомлення з роботою британського історика Теренса Пауелла «Кельти» (1958 р.), який виділяв два можливі витоки кельтів: з Анатолії через Іспанію, Альпи, Балкани за Дунай, куди і принесли індоєвропейську мову, або з північного Кавказу через Причорномор’я в Європу. Гуменна вбачала втілення давньої ідеї повернення після смерті в лоно матері-землі. Загалом Д. Гуменна не задоволена наявною літературою, яка не дає відповідей на багато питань.
Таким чином, Докія Гуменна була змушена погодитись із теорією неавтохтонності походження Трипілля, але була переконана, що предки українців перейняли багато рис трипільської культури. Таким чином, вона штучно встановлює зв’язок скіфського населення з давніми європейськими народностями та практично представляє територію пророцтво для України 2023 як індоєвропейську прабатьківщину. У минулому Докія Гуменна хоче знайти історичне українське коріння та його зв’язок із сучасністю. Авторка звертається і до пізніших досліджень В. Даниленка, який один із перших спростовував твердження про автохтонність трипільців і прямий зв’язок українців та трипільців. Сюжет твору «Небесний змій» є фантастичним: наукова археологічна експедиція потрапляє в давні часи і безпосередньо спостерігає навалу кочовиків на землеробське населення Придніпров’я, що призводить до зміни матріархату патріархатом. П. Курінний у рецензії звертає увагу на неточність у трактуванні способу життя трипільців, проблему неспівпадіння місця і часу, та в цілому трактуванні матріархату як первинної закритої структури. На думку письменниці, їх об’єднує спільне тотемне минуле (корова, коров’яча шкіра), а також спільність способу життя та суспільного ладу: войовничість, любов до бенкетів; культ коня; схожість у військовій організації з князем-жерцем на чолі. Перша книга науково-фантастичного роману М.Амосова «Записки з май- бутнього» побачила світ у Москві 1967 р., друга – у Нью-Йорку 1970 р. Закор- донне видання мало купюри і було, з радянського погляду, цілком благонадій- ним, але за життя автора в Україні і на пострадянській території друга книга роману не друкувалась.
Докія Гуменна подає коротку історію дослідження Трипільської культури на території України. 114. Гуменна Д. Хрещатий яр. Гуменна піддає сумніву монгольський вплив на його походження. Докія Гуменна висуває гіпотезу, що сколоти, скити та кельти були спорідненими племенами. Однак цікавість викликають дослідження, що проводились у пізніший час. Однак образ вченого у творах В.Владка далекий від однотипності. Держава скіфів, пророцтво для України 2023 письменниці – то конфедерація споріднених племен від р. Дунай до р. Об, свіжі екстрасенси про Україну 2023 а можливо навіть від Альп до Алтаю з центром в Україні, де вони панували у VІІІ-ІІІ ст. до н. е. На відміну від багатьох інших творів Д. На чолі роду – ватажок-жрець, священна особа. На вопрос о том, где возник обычай класть в могилу сани, нельзя дать удовлетворительный ответ. На думку Докії Гуменної, найавторитетнішим дослідником трипільської культури є Т. Гуменну, – це проблема походження трипільської культури. Авторка вважає, що першим вагомим археологічним дослідженням трипільської культури є розкопи Коломийщина І (Київщина) упродовж п’яти років (1934-1938 рр.), другою за значенням – розкопки біля с. Володимирівка (Черкаська обл.), що проводилась перед Другою світовою війною 1940 року, https://santmartinsegurosesaude.com/ 1947 року на Поділлі археологічні дослідження проводив С.
Письменниця серед доказів давності існування праукраїнців розглядає новітні археологічні знахідки й відкриття. Гуменна, будучи вже в літньому віці, опрацювала певну наукову літературу з цього питання («Радянську археологію»), що викликала її значний інтерес, а також які ще наукові відкриття нас чекають і як вони змінять наше уявлення про історичне минуле. Але ж треба мати на увазі, що основні відкриття кочівницьких археологічних культур епохи бронзи відбулися в 1960-1970-ті роки під час масштабних новобудовних експедицій в УРСР, про них нічого не йдеться в роботах В. Петрова, якими вона завжди надихалася. По-перше, її завжди цікавили землеробські цивілізації, а кочівницький світ – тільки як їх периферія, web page зазвичай ворожа і загарбницька. Значну увагу письменниця приділяє опису матеріальної культури, відзначає її багатство кераміки, велику кількість жіночих зображень, особливостям архітектури. Важливо, що письменниця наголошувала на паралельному розвитку трипільських племен разом із хліборобськими племенами інших регіонів (наприклад, культура лінійно-стрічкової кераміки). Для письменниці українське весілля – інсценізація перемоги патріархального ладу над матріархальним, https://africacloudspace.com/%d0%b5%d0%ba%d1%81%d1%82%d1%80%d0%b0%d1%81%d0%b5%d0%bd%d1%81-%d1%80%d0%be%d0%bc%d0%b0%d0%bd-%d1%88%d0%b5%d0%bf%d1%82%d0%b8%d1%86%d1%8c%d0%ba%d0%b8%d0%b9-%d1%94-%d0%b2%d1%81%d1%96-%d1%88%d0%b0%d0%bd/ однак із збереженням «культу матері».